o našej firme

Komplexné IT riešenia na mieru

IMS

Sme developerský tím firmy ims, a.s.

ims, a.s. bola založená v roku 2002 a priebehu nasledujúcich rokov svojej existencie sa spoločnosť stala jedným z popredných poskytovateľov technologickej integrácie a poradenských služieb na Slovensku. Medzi tieto služby patrí Infraštruktúra, Bezpečnosť, Softvér a Manažment Kvality. Naša úspešná cesta bola možná vďaka nášmu jedinečnému tímu kvalifikovaných odborníkov lokalizovaných v našich dvoch kanceláriách (Žilina, Košice).

Infraštruktúra

Je strategické aktívum každej spoločnosti. Optimalizáciou a správnym nastavením dosiahneme dostupnosť služieb a dát, ktoré sú využívané v kľúčových činnostiach života spoločnosti.

Bezpečnosť

Bezpečnosť na prvom mieste. To isté platí aj vo svete informačných technológii. ims, a. s. vám na základe dlhoročných skúseností ponúkne len to najlepšie riešenie. Nechajte to na profesionálov.

Komunikácia

Multi-konferenčné systémy vytvárajú možnosť audio komunikácie a video komunikácie medzi ľuďmi bez geografických obmedzení.

Softvér

Ponákame Intranetové / Portálové riešenia, softvérovú nadstavbu nad prvkami fzyickej bezpečnosti a RPA - Robotickú Procesnú Automatizáciu

Manažment Kvality

Komplexné poradenské a konzultačné služby v oblasti implementácie a údržby integrovaných systémov manažérstva:

Hlavným cieľom ims, a.s.  je byť dôveryhodným partnerom a poradcom. Podporujeme to nielen vlastnou prácou, ale aj medzinárodne uznávanými certifikáciami, okrem iného: ISO 9001: 2008, ISO 27001: 2013 alebo ISO 20000-1: 2011.

Pokiaľ sú naši zamestnanci najväčším aktívom, naši zákazníci sú určite našim najcennejším bohatstvom, ims, a.s. má rôzne úspešné referencie vo viacerých významných segmentoch vrátane verejného sektora, vzdelávania, výroby a verejných služieb.

o IMS Websolutions

Na začiatku po komunikácií alebo osobnom stretnutí dohodneme návrh dizajnu webu a jeho štruktúry a dostanete od nás cenovú ponuku (~3dni).

Po dohode a dodaní potrebných dokladov (logo, obrázky, produkty) začneme tvorbu vašeho webu.

Pred finalizáciou webu v prípade dodatočného feedbacku spravíme zmeny podľa vašich prianí.

Bežná doba našich prác sa pohybuje v rozsahu 2-3 týždňov.

Áno. Poskytujeme dodatočné úpravy a zmeny dizajnu / obsahu.

Po obdržaní mailu od klienta určíme koľko času by takáto požiadavka trvala a pošleme vám cenový návrh.

Náš cenník pre dodatočné upravy zasielame v prvotnej cenovej ponuke stránky.